Nowe domy jednorodzinne: Wybudujemy Twój wymarzony dom

Budowa wymarzonego domu wiąże się z koniecznością dopełnienia wymaganych prawem formalności oraz przeprowadzeniem prac budowlanych i wykończeniowych. To przedsięwzięcie, które obok środków finansowych i wiedzy oraz doświadczenia wymaga także odpowiedniego zaplecza i uprawnień.

Inwestorzy prywatni bardzo często nie dysponują sprzętem budowlanym, ani niezbędnymi narzędziami. Konieczność wynajmu sprzętu, maszyn i narzędzi podnosi koszty realizacji projektu. Jako profesjonalna firma budowlana dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym oraz ekipami wysoko wykwalifikowanych ekspertów posiadających stosowne uprawnienia. To pozwala nam na kompleksowe wykonawstwo prac budowlanych – od przeprowadzenia robót ziemnych, aż po realizację prac wykończeniowych. Posiadamy sprzęt i technologie umożliwiające budowę domów jednorodzinnych w różnym typie zabudowy, z podpiwniczeniem i bez podpiwniczenia.

Nowe domy wznosimy w lokalizacjach: Książenice, Marynin, Nadarzyn, Ostrowiec, Rusiec, Stara Wieś oraz przy trasie katowickiej.

Kompleksowa obsługa inwestycji

Oferta Hoven w zakresie budowy nowych domów obejmuje kompleksową obsługę inwestycji. W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta zapewniany:

 • rozbiórkę istniejącej zabudowy wraz z utylizacją odpadów,
 • przeprowadzenie robót ziemnych,
 • przeprowadzenie robót budowlanych,
 • wykonanie instalacji i przyłączy,
 • montaż stolarki okiennej i drzwiowej,
 • wykonanie pokryć dachowych,
 • wykonanie izolacji budynku (termoizolacji i hydroizolacji).

Nowe domy wykonujemy w stanie surowym, stanie deweloperskim lub pod klucz.

nowe domy przy trasie katowickiej

Nowe domy w każdym typie zabudowy

Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych w każdym typie zabudowy. Budujemy nowe domy:
wolnostojące,

 • w zabudowie bliźniaczej,
 • w zabudowie szeregowej,
 • budynki z atrium,
 • w zabudowie grupowej.

Zapewniamy realizację inwestycji zgodnie z projektem wykonawczym. Ofertę budowy nowych domów kierujemy do inwestorów prywatnych i deweloperów. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji nawet najbardziej nieszablonowych projektów. Inwestorom, którzy rozważają wprowadzenie pewnych modyfikacji do gotowego projektu oferujemy pomoc i doradztwo. Od lat współpracujemy z biurami architektonicznymi oraz indywidualnymi architektami. Dzięki temu możemy rzetelnie ocenić możliwości modyfikacji projektu, przy jednoczesnej ocenie opłacalności wprowadzenia pożądanych zmian.

nowe domy Książenice

Kompleksowa obsługa inwestycji

Naszą ofertę kierujemy do inwestorów z terenu miejscowości, takich jak Książenice, Marynin, Nadarzyn, Ostrowiec, Rusiec, Stara Wieś oraz przy trasie katowickiej. Klientów zainteresowanych powierzeniem realizacji projektu wykonawczego firmie HOWEN zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z realizowanymi usługami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasi Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania, a w razie potrzeby pomogą w wyborze optymalnego projektu.