REZYDENCJA ZALESIE

19 domków jednorodzinnych o powierzchni 176 m², na działkach od 1000 m² do 1396 m².

Osiedle w zielonym zakątku

W miejscowości Zalesie koło Grodziska Mazowieckiego już wkrótce powstanie nowa inwestycja, która spełni nie jedne marzenia o posiadaniu własnego domu z piękną dużą działką w cichym, zielonym zakątku.

Rezydencja Zalesie to inwestycja składająca się z 19 domków jednorodzinnych, mieszczących się na działkach od 1000 m² do 1396 m². Będą to domki o nowoczesnej, eleganckiej architekturze, z wysokimi oknami, wyposażone w techniczne udogodnienia.

Nowoczesne rozwiązania

Nowoczesna architektura, niska zabudowa, oraz bliskość natury stanowią najbardziej cenione elementy naszej oferty.

  • wysokiej klasy materiały budowlane,
  • pompy ciepła i ogrzewanie podłogowe,
  • instalacja pod fotowoltaikę i światłowody,
  • inwestycja położona w otulinie lasu,
  • tereny dla rekreacji i wycieczek rowerowych,
  • przystanek autobusowy, 3 min pieszo.

W dzisiejszych czasach każdy z nas ceni sobie możliwość skorzystania z prostych, ekologicznych i tanich rozwiązań. Domy będą wyposażone w pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe, rekuperację oraz będzie poprowadzona instalacja pod fotowoltaikę i światłowody.

Lokalizacja osiedla w cichej, zielonej okolicy to ogromny plus inwestycji.

firmy budujące domy jednorodzinne

Przestrzenne wnętrza

Duży salon z aneksem kuchennym i bezpośrednim wyjściem na taras, dwie łazienki, osobna toaleta, duża sypialnia z garderobą, dwa pokoje dla dzieci i pomieszczenie biurowe do pracy to świetne rozwiązanie dla każdej rodziny. Oferujemy Państwu również możliwość zmiany ustawień ścian działowych i rozkładu pomieszczeń na wczesnym etapie budowy co daje dużą swobodę w zaplanowaniu przestrzeni i dostosowaniu rozkładu domu do własnych potrzeb.

Nowe domy przy trasie katowickiej

Rezydencja Zalesie to coś więcej, niż tylko dom! Nasze nowe osiedle znajdujące się w prawdziwym zaciszu, otoczone zielenią, pełne spokoju i bliskości z naturą jest również doskonale zlokalizowane. Nowe domy przy trasie katowickiej, to idealna komunikacja także z okoliczną Starą Wsią, Ruścem, Osowcem, Maryninem, Książenicami czy Nadarzynem, w którym znajduje się doskonałe centrum handlowe.

Nowe domy w Zalesiu z pewnością spełnią oczekiwania wszystkich inwestorów, którzy poszukują wspaniałego miejsca do wypoczynku, a jednocześnie w bliskiej odległości od najważniejszych punktów komunikacyjnych. Nowe domy przy trasie katowickiej z pewnością się w to wpisują, szczególnie że doskonała i zaciszna lokalizacja w otoczeniu natury idzie w parze z perfekcyjną lokalizacją, idealną dla osób, które łączą w sobie rodzinną miłość z zawodowym rozwojem. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą budowlaną w Mazowieckiem i do zapoznania się z szerokim metrażem naszych nowych domów w okolicach Nadarzyna, które z pewnością wpiszą się w państwa oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży na stronie inwestycji!