DACHY

Pokrycia dachowe i usługi dekarskie

Dachy – przysłowiowy „dach nad głową” – to najważniejszy element konstrukcji obiektu mieszkalnego i użytkowego. Bez dachu budynek nie mógłby pełnić swoich funkcji. Dach zabezpiecza wnętrze przed czynnikami atmosferycznymi, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo i komfort w pomieszczeniach. Wiedząc jak ważny dla obiektu budowlanego jest dach, jego wykonanie warto powierzyć zaufanemu dekarzowi. Firmie, która posiada odpowiednią wiedzę, doświadczenie i park maszynowy niezbędne do kompleksowego wykonania usługi.

Dachy: Kompleksowa obsługa inwestycji

Jakość pokrycia dachowego jest uzależniona do wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest wykonanie więźby dachowej. Kolejnym jakość ułożenia samego pokrycia i jego odpowiednia izolacja. Doświadczony dekarz wykona dach w taki sposób, aby jego konstrukcja gwarantowała trwałość na lata, jednocześnie zapewniając odpowiednią izolację termiczną i ochronę przed wilgocią.

HOWEN BUDOWNICTWO to generalny wykonawca. Marka zrzeszająca ekspertów, którzy jak  nikt inny w regionie znają się na poszczególnych etapach wznoszenia nieruchomości o przeznaczeniu mieszkalnym i niemieszkalnym. Jednym z obszarów naszej specjalizacji są usługi dekarskie. Wykonujemy dachy, montujemy pokrycia dachowe, świadczymy usługi związane z naprawą i wymianą pokryć dachowych. Dbamy o jakość realizowanych prac na każdym ich etapie. To gwarantuje funkcjonalność i trwałość porycia dachowego niezależnie od systemu, w jakim zostało wykonane.

pokrycia dachowe

Firmy dekarskie: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, okolica

Inwestorów poszukujących sprawdzonej firmy dekarskiej w okolicy Warszawy lub Grodziska Mazowieckiego zapraszamy do kontaktu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych, w tym także pokryć i więźb dachowych (nowa podstrona) w obiektach mieszkalnych w zabudowie szeregowej, bliźniaczej i wolnostojącej. Jako dekarz zapewniamy profesjonalną obsługę inwestycji:

  • identyfikację potrzeb inwestora w zakresie usług dekarskich,
  • wykonanie i montaż więźby dachowej,
  • wykonanie pokryć dachowych w wybranym systemie,
  • osadzenie okien dachowych w dachu nowym i już założonym,
  • wymianę pokrycia dachowego,
  • wykonanie izolacji,
  • usługi mające na celu naprawę dachu.

W sytuacji, w której inne firmy dekarskie zapewniają wyłącznie realizację konkretnych zadań, my świadczymy kompleksową obsługę – do przygotowania projektu dachu, aż po jego montaż na obiekcie. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Zapewniamy także innych nieruchomości: obiektów przemysłowych, usługowych, sportowych, użyteczności publicznej. W naszej ofercie znajdziesz również więźby dachowe w Warszawie.