DOMY JEDNORODZINNE

Budowa domów jednorodzinnych

Budowa wymarzonego domu to przedsięwzięcie wymagające środków finansowych, a także wiedzy, doświadczenia oraz odpowiedniego zaplecza sprzętowego. Inwestorom prywatnym, którzy nie dysponują takim zapleczem z pomocą przychodzą firmy budujące domy jednorodzinne. W zależności od zakresu oferowanych usług firmy budujące domy jednorodzinne zapewniają kompleksowe wykonawstwo prac budowlanych – do przeprowadzenia robót ziemnych, po realizację prac wykończeniowych – lub oferują pomoc na poszczególnych etapach budowy nieruchomości.
HOWEN to doświadczona firma budująca domy jednorodzinne. Dysponujemy zapleczem osobowym, jak i sprzętowym, a stałe inwestycje w najnowsze technologie sprawiają, że jesteśmy bezkonkurencyjnym liderem lokalnego rynku w zakresie szybkiego i precyzyjnego realizowania prac budowalnych. Od lat z sukcesami budujemy domy jednorodzinne w różnym typie zabudowy – domy wolnostojące, domy w zabudowie bliźniaczej, szeregowej oraz segmenty. Dysponujemy sprzętem oraz technologiami umożliwiającymi nam wznoszenie obiektów z podpiwniczeniem i bez podpiwniczenia. Działamy kompleksowo i fachowo, współpracując w zakresie budowy domów jednorodzinnych z inwestorami prywatnymi oraz deweloperami. Nasze zasoby pozwalają na realizację niewielkich projektów dla klientów prywatnych, jak i budowę całych osiedli mieszkaniowych. Klientów zainteresowanych współpracą w zakresie zlecenia budowy domu lub określonego etapu prac budowlanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą usług.

Budowa domów jednorodzinnych od robót ziemnych, po wykończenia

Jednym z atutów, który wyróżnia naszą firmę budowlaną jest kompleksowość oferowanych usług. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom inwestorów prywatnych oraz firm wykonujemy wszystkie roboty i prace budowlane niezbędne do oddania nieruchomości do zamieszkania.
Nasza oferta w tym zakresie obejmuje:

  • rozbiórkę istniejącej zabudowy wraz utylizacją odpadów,
  • roboty ziemne,
  • roboty budowlane,
  • wykonywanie instalacji i przyłączy,
  • montaż drzwi i okien,
  • pokrycia dachowe,
  • wykonywanie termoizolacji i hydroizolacji budynku,
  • doprowadzenie nieruchomości do stanu surowego,
  • doprowadzenie nieruchomości do stanu deweloperskiego,
  • prace wykończeniowe – wykończenie nieruchomości pod klucz.
budowa domów jednorodzinnych
Dysponując nowoczesnym sprzętem do robót ziemnych oraz prac budowlanych zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji na każdym etapie realizacji. To zdecydowanie ogranicza koszty budowy, ponieważ inwestor nie musi dodatkowo wynajmować ciężkiego sprzętu wraz z operatorami. Nasi operatorzy to doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy, którzy radzą sobie z realizacją nawet najbardziej śmiałych przedsięwzięć.
firmy budujące domy jednorodzinne

Firma budująca domy jednorodzinne – województwo mazowieckie

Siedzibą firmy HOWEN jest Grodzisk Mazowiecki. Prace budowlane i wykończeniowe realizujemy na terenie całego województwa mazowieckiego z możliwością przeprowadzenia prac także w innych regionach kraju. Do kontaktu zachęcamy inwestorów prywatnych oraz firmy deweloperskie poszukujące podwykonawcy, generalnego wykonawcy lub zastępstwa inwestycyjnego. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakresu i zasięgu oferowanych usług jesteśmy do dyspozycji.

Budowa domów jednorodzinnych zgodnie z projektem

Inwestorom prywatnym, a także deweloperom oferujemy budowę domów jednorodzinnych w każdym typie zabudowy zgodnie z projektem wykonawczym. Jeśli znaleźli Państwo projekt domu, który idealnie odpowiada Państwa potrzebom i oczekiwaniom względem nowo powstającej nieruchomości wykonamy go zgodnie z zaleceniami. Jeśli natomiast rozważacie Państwo wprowadzenie pewnych modyfikacji do gotowego projektu, służymy w tym zakresie pomocą oraz doradztwem. Wieloletnia współpraca z biurami architektonicznymi oraz indywidualnymi architektami pozwala nam na rzetelną ocenę możliwości modyfikacji projektu, przy jednoczesnym określeniu opłacalności tego przedsięwzięcia pod kątem już zrealizowanych prac, a także możliwości przestrzennych określonych areałem i orientacją działki budowlanej.